Gelin Hamamı

Gelin hamamı, Osmanlı’dan itibaren günümüze kadar ulaşmış en sevilen geleneklerden bir tanesidir. İşte bu hoş ritüel, özellikle son yıllarda daha da popüler bir hal aldı. Eski zamanlarda bu geleneğin amacı sadece gelin adayını inceleme olsa da; gelin hamamı şimdilerde düğün öncesi stresi atmak ve eğlenceli vakit geçirmek için düzenlenen bir organizasyon haline geldi. 

Ama elbette bu eskimeyen geleneğin amacı değişse ve içeriği modernleşse de, hala bazı incelikleri sürmeye devam ediyor. Hamam keyfini layığıyla yaşamanız için hem gereklerinden haberdar olmanız hem de size bu hizmeti en kaliteli haliyle sunabilecek bir yerde gerçekleştirmeniz gerekiyor. İşte Pasha Palas size gelin hamamı konusunda pek çok farklı hizmet sunuyor ve farklı paket seçenekleriyle de her bütçeye hitap ediyor.

Pasha Palas bünyesinde gerçekleştireceğiniz bir gelin hamamında, hazırlıklar konusunda yapmanız gereken hiçbir şey yok. Yalnızca sevdiklerinizi alıp gelmeniz yeterli. 

Çünkü gelin adaylarına özel sunduğumuz hamam paketinde; peştamal, havlu, terlik, şampuan gibi ihtiyaçların yanı sıra, birbirinden leziz peynirli ve kıymalı börek, kısır, patates salatası, mini cheesecake, brownie, tatlı-tuzlu kurabiye ve meşrubat ikramlarımız bulunuyor. Geriye ise sadece sevdiklerinizle birlikte bu rahatlatıcı eğlencenin tadını çıkarmak kalıyor.

Burada her şey sizin için

pasha palas hotel

Gerek çevre iller gerekse bünyesinde bulundurduğu tarihi ve doğal güzellikler açısından zengin aynı zamanda bir sanayi şehri olan Kocaeli’nde 2006 yılında hizmete girmiş olan Pasha Palas Hotel..


Devamı