Havuz

AquaGym Nedir ?
Suyun direncine karşı ve bu sayede diğer egzersizlerine göre daha fazla kalori yakımı sağlayan bir çeşit kardio çalışmasıdır. Diğer egzersizlerden ayıran en temel özelliği doğal bir dirence karşı yapılıyor olmasıdır. Suyun vücuttaki rahatlatıcı etkisi ile birlikte hem kalori yakımı hemde vücut negatif elektrikten arındırılmaktadır.

Kimler Yapmalıdır. ?
Su içi egzersizler özellikle bel ağrıları , ankilozan spondilit , skolyos ve omurga rahatsızlıklarına fibromiyalji , spor yaralanmaları , kalça - diz ameliyatı sonrası , kalça ve diz eklem kireçlenmesi , omuzda hareket kısıtlığı , eklem ve yumuşak doku zorlanmaları ile felç geçiren hastalara aynı zamanda kilo problemi olanlara tavsiye edilir.

Yüzme Eğitimi
Kocaeli’de ilk ve tek 0-4 ve okul öncesi yüzme derslerini Pasha Palas olarak vermekteyiz . Profesyonel eğitmenler eşliğinde hijyenik havuzumuzda çocuklarınıza yüzmeyi öğretiyoruz. Çocuklarınız oyunlar oynayıp yüzerken sizleride cafeteryamızda misafir ediyoruz.

lütfen ders saatleri ve program için bilgi alınız : 0262 311 00 11

Bunaltıcı sıcaklardan ve şehrin stresinden yüzerek kurtulmak isteyen herkese havuzumuz açıktır.

Burada her şey sizin için

pasha palas hotel

Gerek çevre iller gerekse bünyesinde bulundurduğu tarihi ve doğal güzellikler açısından zengin aynı zamanda bir sanayi şehri olan Kocaeli’nde 2006 yılında hizmete girmiş olan Pasha Palas Hotel..


Devamı