Organizasyon

DÜĞÜN & NİŞAN sonsuza kadar mutluluğa “EVET” demeye karar verin , eşsiz bir organizasyon için detayları Pasha Palas’a bırakın.

Yaşamınızdaki yeni başlangıçlara yelken açarken; Pasha Palas olarak deneyimlerimiz, profesyonel çözüm ortaklarımız ile size hitap edebilecek düğün paketlerimizi sunmak ve mutluluğunuzu sizlerle birlikte yaşamak isteriz. 

Hayatınızda ki en değerli varlığınızın en özel anlarından birini yaşarken; Düğün, nişan ve sünnet organizasyonlarınızda 500 kişilik uygun mekan, menü alternatiflerimiz ve tadımlarımız, organizasyonunuzun gecesinde konaklayacağınız özel odanız ve ertesi sabah kahvaltı ikramımız, tüm organizasyon hizmetlerinde çözüm ortaklarımız ile çalışabilme avantajınız ile sizlere unutulmaz bir orgazanisyon sunuyoruz. 

Pasha Palas ; Düğün / nişan / sünnet / kına , organizasyonları , akşam yemeği eğlenceleri, toplantı, mini kongre, lansman, gala yemekleri, uzun dönem konaklama , ve konaklamalı toplantılar için tercih edilmektedir. Tam donanımlı teknolojik imkânlar sunan toplantı salonu Türk hamamı ve saunası da dâhil olmak üzere birbirinden farklı lezzetler sunan restoran ve barı ile tüm ayrıcalıklarını sunmaktadır.

Ticari toplantılarınız için tahsis edilmek 50 kişilik küçük toplantı salonunun yanısıra 500 kişilik büyük salonumuzuda hizmetinizde sunmaktayız.

Burada her şey sizin için

pasha palas hotel

Gerek çevre iller gerekse bünyesinde bulundurduğu tarihi ve doğal güzellikler açısından zengin aynı zamanda bir sanayi şehri olan Kocaeli’nde 2006 yılında hizmete girmiş olan Pasha Palas Hotel..


Devamı