Restaurant

Seçkin bir ortamda, konuklarınızı dünya mutfağının nefis spesyalleri veya taze deniz ürünleri ile ağırlamak istiyorsanız gerek denizlerimizin eşsiz tadlardaki doğal ürünleri ve özel mezeleri ile dilerseniz ahşabın sıcklığında canlı müzik eşliğinde dünya mutfağının harika örnekleri ile sizleri buluşturuyoruz.PashaPalas öncelikle sizin rahatınız için hazırlanmış ve damak tadınıza hizmet verrmektedir. 

Millet olarak birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bir çoğrafyada yaşıyoruz.Bu medeniyetlerin etkileriyle yoğrulmuş, ama kendine has özelliklerini yitirmemiş inanılmaz bir yemek kültürüne sahibiz.Bizlere düşen en önemli görevlerden biri, atalarımızın bizlere bıraktığı bu kültüre sahip çıkmak Türk Mutfağını yaşatmak ve tüm dünyaya tanıtmaktır.

Biz PashaPalas restaurant olarak bu gerçeği göz önünde bulundurup Türk Mutfağı’nın bütün güzelliklerini ve lezzetini dünyaya tanıtmayı misyon edindik.

Burada her şey sizin için

pasha palas hotel

Gerek çevre iller gerekse bünyesinde bulundurduğu tarihi ve doğal güzellikler açısından zengin aynı zamanda bir sanayi şehri olan Kocaeli’nde 2006 yılında hizmete girmiş olan Pasha Palas Hotel..


Devamı