Vizyon & Misyon

Vizyonumuzu oluşturan en temel prensibimiz; mutlak müşteri memnuniyeti ve kalitede süreklilik anlayışıyla kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimizle misafirlerimize huzurlu bir ortam sunmaktır. 

Misyonumuz; çağımızın getirdiği yeniliklere adapte olarak, devamlı yatırımlarla kendimizi yenilemek ve tüm misafirlerimize aynı mükemmellikte hizmet sunmak ana hedefimizdir. Sunduğumuz hizmetteki kaliteyi en üst seviyeye çıkararak, Kocaeli şehrinin lider konaklama tesisi olmak ana hedefimizdir.

%100 MISAFIR MEMNUNIYETI

*Misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, kaliteli bir hizmet anlayışıyla karşılamak için tüm çalışanlarımız görevlerini büyük bir özveri ve istekle yapmaktadırlar.

*Misafirlerimizin yerine düşünüyor, onların ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyoruz.

*Kalıcı misafirler edinmenin değerine inanıyor, misafirlerimizle aramızdaki dostluğa uzun vadede önem vererek onları evlerindeymiş gibi hissettirmeye çalışıyoruz.

pasha palas hotel

Gerek çevre iller gerekse bünyesinde bulundurduğu tarihi ve doğal güzellikler açısından zengin aynı zamanda bir sanayi şehri olan Kocaeli’nde 2006 yılında hizmete girmiş olan Pasha Palas Hotel..


Devamı