0262 311 00 11

 info@pashapalas.com.tr

0533 647 05 89

KOCAELİ HOTEL - KOCAELİ OTEL - KOCAELİ KONAKLAMA

Drop Down Menu


 
  Spa & Masaj  

Şehrin stresinden kurtulmak artık çok zor değil....

Muhtelif masajlarımızın yorgun kaslarınızı canlandıran, vücudunuza tazelik, enerji ve güç sağlayan etkileri vardır. Yoğun bir iş günü ardından uygulanacak bir masaj, kendinizi yenilenmiş hissetmenizi sağlar ve kas gerginliğinizi giderir.

Klasik Genel Vücut Masajı: Genel olarak vücudunuza uygulanan bu masaj kan dolaşımını hızlandırarak vücudunuzdaki tüm gerginliği ve stresi alır.

Lokal Vücut Masajı: Amacı, aşırı gerginliği hafifletmektir. İstediğiniz bölge doğrultusunda terapist o bölgeye yoğunlaşabilir.

Sıcak Taş Masajı: Sıcak volkanik taşlarla vücutta bloke olmuş enerjiyi çözüp, enerji akışını düzenleyen terapidir. Bu masaj özellikle stresin vücut üzerinde oluşturduğu olumsuzlukların giderilmesinde iyi sonuç verir.

Aroma Terapi Vücut Masajı: Farklı doğal aroma esansları ve yağları ile hafif baskılı olarak uygulanan bu masaj vücudu dinlendirir ve stresten arındırır.

Selülit Masajı: Selülitli bölgelerdeki fazla yağları yok etmeyi amaçlayan bu bakım en son teknoloji ile donatılmış aletimiz ve uzman terapistimiz yardımıyla sizleri selülit sorunundan kurtarır.

   

Kocaeli Otel , Kocaeli Hotel , Kocaeli otelleri , kocaeli yüzme havuzları, kocaeli konaklama

Bizi Sosyal Ağlardan Takip Edebilirsiniz.

              

     
Copyright 2018 Pasha Palas Hotel tüm hakları saklıdır izinsiz kopyalanamaz.