0262 311 00 11

 info@pashapalas.com.tr

0533 647 05 89

KOCAELİ HOTEL - KOCAELİ OTEL - KOCAELİ KONAKLAMA

Drop Down Menu


 
  Gelin Hamamı  

Gelin hamamı, Osmanlı’dan itibaren günümüze kadar ulaşmış en sevilen geleneklerden bir tanesidir. İşte bu hoş ritüel, özellikle son yıllarda daha da popüler bir hal aldı. Eski zamanlarda bu geleneğin amacı sadece gelin adayını inceleme olsa da; gelin hamamı şimdilerde düğün öncesi stresi atmak ve eğlenceli vakit geçirmek için düzenlenen bir organizasyon haline geldi.

Ama elbette bu eskimeyen geleneğin amacı değişse ve içeriği modernleşse de, hala bazı incelikleri sürmeye devam ediyor. Hamam keyfini layığıyla yaşamanız için hem gereklerinden haberdar olmanız hem de size bu hizmeti en kaliteli haliyle sunabilecek bir yerde gerçekleştirmeniz gerekiyor. İşte Pasha Palas size gelin hamamı konusunda pek çok farklı hizmet sunuyor ve farklı paket seçenekleriyle de her bütçeye hitap ediyor.

Pasha Palas bünyesinde gerçekleştireceğiniz bir gelin hamamında, hazırlıklar konusunda yapmanız gereken hiçbir şey yok. Yalnızca sevdiklerinizi alıp gelmeniz yeterli.

Çünkü gelin adaylarına özel sunduğumuz hamam paketinde; peştamal, havlu, terlik, şampuan gibi ihtiyaçların yanı sıra, birbirinden leziz peynirli ve kıymalı börek, kısır, patates salatası, mini cheesecake, brownie, tatlı-tuzlu kurabiye ve meşrubat ikramlarımız bulunuyor. Geriye ise sadece sevdiklerinizle birlikte bu rahatlatıcı eğlencenin tadını çıkarmak kalıyor.

 

   

Kocaeli Otel , Kocaeli Hotel , Kocaeli otelleri , kocaeli yüzme havuzları, kocaeli konaklama

Bizi Sosyal Ağlardan Takip Edebilirsiniz.

              

     
Copyright 2018 Pasha Palas Hotel tüm hakları saklıdır izinsiz kopyalanamaz.