Hakkımızda

Gerek çevre iller gerekse bünyesinde bulundurduğu tarihi ve doğal güzellikler açısından zengin aynı zamanda bir sanayi şehri olan Kocaeli’nde 2006 yılında hizmete girmiş olan Pasha Palas Hotel; kurulduğu günden itibaren kaliteli hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini kendisine prensip edinmiş bir tesistir.

İnsana yatırım yapmanın önemini her defasında vurgulayan ve etik değerler çerçevesinde hizmet veren tesisimizde siz misafirlerimiz için her türlü konfor düşünülmüştür. Odalarımız; jakuzili banyo, elektronik kapı kilit sistemi, kasa, saç kurutma makinesi, direkt telefon, uydu yayını, minibar, Wi-Fi, sıcak-soğuk klima sistemi, duman ve ısıya duyarlı detektör ile siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur. Her türlü toplantı, düğün&davet ile seminer taleplerinize de cazip hizmet fırsatları sunmaktayız. Ayrıca spa merkezimizin son derece sakin, rahatlatıcı ortamında bedeninizi ve zihninizi canlandırabilir, vücudunuzdaki tüm gerilim ve negatif enerjiden arınabilirsiniz.

pasha palas hotel

Gerek çevre iller gerekse bünyesinde bulundurduğu tarihi ve doğal güzellikler açısından zengin aynı zamanda bir sanayi şehri olan Kocaeli’nde 2006 yılında hizmete girmiş olan Pasha Palas Hotel..


Devamı