Skip to content
KOCAELİ 4 YILDIZLI PASHA PALAS OTEL REZERVASYON

KURUMSAL

Gerek çevre iller gerekse bünyesinde bulundurduğu tarihi ve doğal güzellikler açısından zengin aynı zamanda bir sanayi şehri olan Kocaeli’nde 2006 yılında hizmete girmiş olan Pasha Palas Hotel; kurulduğu günden itibaren kaliteli hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini kendisine prensip edinmiş bir tesistir.

İnsana yatırım yapmanın önemini her defasında vurgulayan ve etik değerler çerçevesinde hizmet veren tesisimizde siz misafirlerimiz için her türlü konfor düşünülmüştür. Odalarımız; jakuzili banyo, elektronik kapı kilit sistemi, kasa, saç kurutma makinesi, direkt telefon, uydu yayını, minibar, Wi-Fi, sıcak-soğuk klima sistemi, duman ve ısıya duyarlı detektör ile siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur. Her türlü toplantı, düğün&davet ile seminer taleplerinize de cazip hizmet fırsatları sunmaktayız. Ayrıca spa merkezimizin son derece sakin, rahatlatıcı ortamında bedeninizi ve zihninizi canlandırabilir, vücudunuzdaki tüm gerilim ve negatif enerjiden arınabilirsiniz.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuzu oluşturan en temel prensibimiz; mutlak müşteri memnuniyeti ve kalitede süreklilik anlayışıyla kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimizle misafirlerimize huzurlu bir ortam sunmaktır. 


MİSYONUMUZ

Misyonumuz; çağımızın getirdiği yeniliklere adapte olarak, devamlı yatırımlarla kendimizi yenilemek ve tüm misafirlerimize aynı mükemmellikte hizmet sunmak ana hedefimizdir. Sunduğumuz hizmetteki kaliteyi en üst seviyeye çıkararak, Kocaeli şehrinin lider konaklama tesisi olmak ana hedefimizdir.

%100 MISAFIR MEMNUNIYETI

*Misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, kaliteli bir hizmet anlayışıyla karşılamak için tüm çalışanlarımız görevlerini büyük bir özveri ve istekle yapmaktadırlar.

*Misafirlerimizin yerine düşünüyor, onların ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyoruz.

*Kalıcı misafirler edinmenin değerine inanıyor, misafirlerimizle aramızdaki dostluğa uzun vadede önem vererek onları evlerindeymiş gibi hissettirmeye çalışıyoruz.

sizi arayalım!